Blog

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren nakliyat ve taşımacılık firmamız, sektörün en çok tercih edilen ve en güvenilir hizmet sunan firmaları arasında yer almaktadır. Genç ve dinamik personeli ile evden eve nakliyat dışında;

  • Ofis ve iş yeri nakliyatı
  • Asansörlü nakliyat
  • Parça eşya nakliyatı
  • Taşıma işlemleri öncesinde paketleme ve ambalajlama desteği
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirler arası nakliyat
  • Sigortalı evden eve nakliyat
  • Kurumsal nakliyat

gibi hizmetleri sunan Mert Nakliyat firmamızın, sektörün en köklü şirketlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Firmamızın profesyonel çalışan kadrosunda görev yapan personelimizin her biri nakliyat sektörünün içinden yetişmiş deneyimli çalışanlardır. Bu sayede taşıma konusunda kritik çözümler ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.

İstanbul’da Sigortalı Nakliyat

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde faaliyetlerini sürdüren şirketimizin, müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri arasında Bağcılar evden eve nakliyat hizmeti de yer almaktadır. Özellikle evini taşırken eşyalarının başına herhangi bir şekilde zarar geleceğinden büyük endişe duyan müşterilerimiz için sigortalı nakliyat hizmeti veren şirketimiz, eşyaların adresten alınıp yeni bir adrese sağ sağlim teslim edilene kadar geçen sürede sigorta desteği sunmaktadır.

Güler yüzlü ve yardımsever hizmet anlayışını benimsemiş deneyimli çalışan kadrosuna sahip olan firmamızın sektörde en popüler nakliyat şirketleri arasında yer almasını sağlayan özelliklerinden biri de şüphesiz geniş araç filosuna sahip olmasıdır. Mert Nakliyat firmamızın araç filosunda kamyonetler, kamyon ve tırların yanı sıra son model asansör araçları bulunmaktadır. Bu sayede şirketimiz yüksek katlı ve dar merdivenli binalar için asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Her Bütçeye Uygun Profesyonel Hizmet

Kurumsallığa büyük önem veren firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana ticari kaygılardan çok müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmüştür. Bu nedenle görev yaptığı tüm nakliyat faaliyetlerinde müşterilerden tam puan almayı başaran güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz ayrıca müşterilerimiz için en uygun fiyat politikasını da uygulamaktadır. Bu sayede İstanbul’da faaliyet gösteren şirketimizin en çok tercih edilen hizmetleri arasında asansörlü nakliyat hizmetleri de uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş