Blog

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firması olarak Beylikdüzü Evden eve nakliyat hizmeti vererek işimizin en iyisini yapıyoruz. Bugüne kadar çalışma arkadaşlarımız kadrolu olup sizleri bir tek sorunla karşılaştırmıyoruz. Sizlere evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında bilgi verelim. Uzman kadromuz tarafından eşyanızın ambalaj gerektiren malzemeleri ambalajlanır, marangoz arkadaşlarımız tarafından eşyanızın sökülmesi gereken malzemeleri sökülür.  Sökülen eşyaların de ambalaj işlemi gerçekleştirilir. Uzman kadromuz tarafından özel yapım olan kapalı kasa araçlarımıza büyük bir itina ile yerleştirilir. Gideceğiniz adreste aynı özenle taşınan eşyalarınız ambalajlarından çıkarılır ve monte işlemleri yapılır. Sizin istediğiniz şekilde eşyalarınız yerleştirilir. Sizin için bir program belirlenerek, bir program üzerinde eşyalarınız taşınır. Uzman kadrolu çalışanlarımız iş esnasında sizinle de özenle ilgilenerek yeni evinize ulaşmanızı sağlıyor. Kafanıza takılan her sorunla, sorun da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet vererek memnun hale dönüştüreceğimiz bu platform her şekilde size yardımcı olmaya devam edecektir.   

Beylikdüzü Şehirler Arası Nakliyat

Sizlere Beylikdüzü Şehirler arası nakliyat hizmeti de sunmaktayız. Şehirler arası nakliyat hizmeti, şehir içi nakliyat hizmetinde olduğu gibi büyük bir titizlikle yapılır.Sizinde bildiğiniz gibi nakliyat hizmeti tamamlana kadar eşyalarınız sigortalanır. Eşyaların toplanması ya da yerleştirilmesi gibi aşamalarda  da eşyalarınıza  zarar gelmesi durumunda ise sizinle yaptığımız sözleşmeyle eşyalarınız güvence altına alınır. Sizler için eşyanızı garantiye alan firmamız elinden gelenin daha fazlasını yapmaktadır. Her koşulda yardım edecek firmamız sizi sorunsuz nakliyat gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Nerede olursanız olun iletişime geçtikten sonra her şey kolay olacaktır. Size her konuda yardımcı olacak bu firma müşteriyle ilgilenmesini bilen ekip arkadaşlarına sahiptir. Sizler de iletişim bilgilerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınız evinizin fazla kata sahip olduğundan veya kapı girişlerin darlığından dolayı eşyalarınızın zarar gelmesinin önüne geçmek için Beylikdüzü Asansörlü nakliyat araçlarımızı devreye sokuyoruz. Eşyalarını sizler için anlamlı nitelikler taşıyor ve bir firmayı güven sorunu oluşmuşsa eğer bizimle iletişime geçin. Firmamız hakkında size bilgi verelim. Memnun kalacağınız hizmeti size sunuyoruz. Asansörlü nakliyat araçlarımız teknoloji ile birlikte kendini yenileyerek sorunsuz nakliyat gerçekleştireceğimizi sizlere iletelim.

Bu gönderiyi paylaş