Eşya Paketleme

Nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana başarıyla gerçekleştirdiği tüm işlemlerde güler yüzlü personeli ve profesyonel meslek anlayışı ile hizmet vermektedir. Mert Nakliyat firmamız kurulduğu günden itibaren nakliyat sektöründe öncü ve yenilikçi bir firma olmasının yanında müşteri memnuniyetine verdiği önemle de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Müşterilerimiz için taşınma işlemlerinin büyük bir stres yarattığının farkında olarak, taşınma sürecinin başından sonuna kadar güler yüzlü ve pozitif hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. Sektörün içinden yetişmiş deneyimli, genç ve dinamik çalışan kadrosu ile şirketimiz kendi alanında kurumsal bir marka olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Eşyalarınızı paketleme aşamasındayken dikkat edilerek eşyalarınızın ebatlarına göre paketleme yapmaktayız. Sizleri bir tek sorunla karşılaştırmadan yeni adresinize kavuşturacağız. Nakliyat sektöründe yıllar içerisinde binlerce nakliyat gerçekleştirerek ismimizi duyurmayı başardık. Herkesin tercihi olan firmamız başarısına başarı katmaya devam edecektir. Ev eşyanızın en iyi şekilde ikinci yere taşınabilmesi için ambalajlama, taşıma asansörü ve ekip kullanılır.İsterseniz siz taşıyın, isterseniz biz fark etmez. Bizimle yapılan işlerde sorumluluk komple firmamıza ait olması, sizin için her zaman artık bir kazançtır. Sizlerde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Profesyonel Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Şirketimizin alanında uzman çalışanları, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda taşınma işlemleri öncesinde, eşyaların ve mobilyaların kamyona yüklenmesi işleminden önce profesyonel anlamda eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti vermektedir. Evden eve taşımacılığın yanı sıra işyeri nakliyatını da gerçekleştiren şirketimizin en çok tercih edilen hizmetlerinin başında gelen paketleme ve ambalajlama desteği, eşyalarınızın mümkün olan en güvenli ve riskten uzak bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Nakliyat işlemlerinde eşyaların herhangi bir fiziksel hasar görmemesi, çizilmemesi ya da kırılmaması için ambalajlamanın usta işi yapılması gerekmektedir. Eğer eşyaların ve hatta özellikle kırılabilir eşyaların gelişigüzel bir şekilde paketlenip kolilere koyulması durumunda ne yazık ki istenmeyen durumlarla karşılaşılması kaçınılmaz olmaktadır. Bu tür durumlarda genellikle İstanbul evden eve nakliyat firması da çoğu zaman sorumluluk üstlenmemektedir. Çünkü paketleme işinden sorumlu olan kişilerin hatası olarak gördükleri bu durum için mesuliyet kabul etmemektedir. Bu durumlardan kaçınmak ve eşyalarınızı en güvenli bir şekilde taşınmasına vesile olmak için şirketimizin profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Uygun Fiyatlı Güvenli Taşımacılık

Sektörün içinden yetişmiş deneyimli kadrosunun yanı sıra geniş nakliye araçları filosuna sahip olan Mert Nakliyat firmamız, taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti sağlamak adına uygun fiyatlı seçenekler sunan şirketimizin en güncel fiyatlarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız şehir içi ve şehirler arası nakliyat yapmaktadır.