Hakkımızda

Taşımacılık ve nakliyat sektöründe kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Mert Nakliyat firmamız, gerek deneyimli personel kadrosu gerekse de geniş araç filosu ile müşterilerimize kurumsal kimliğimize yakışır bir şekilde profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe her ne kadar pek çok firma olduğu için sıkı bir rekabet ortamı olsa da şirketimiz, yenilikçi ve kurumsal çalışmaları doğrultusunda bu rekabette öne çıkan firmalar arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetini tüm ticari kaygılardan önde tutan firmamızın bünyesinde, her biri sektörün içinden yetişmiş, deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş genç personel görev yapmaktadır. Bu sayede taşımacılık işlemleri sırasında yoğun bir stres altında olan müşterilerimiz, genç personelimizin yardımsever ve güler yüzlü iletişim anlayışından memnun kalmaktadır. Firmamızın öne çıkan bu özelliklerinin yanı sıra sahip olduğu geniş araç filosu da bütün faaliyetlerimizde profesyonellikten ve kurumsallıktan ödün vermeden kaliteli işler ortaya koymamızda yardımcı olmaktadır. Şirketimizin İstanbul evden eve asansörlü nakliyat dışında hizmet verdiği faaliyetler şunlardan oluşmaktadır:

  • İstanbul Ofis ve işyeri nakliyatı
  • İstanbul Şehir içi nakliyat
  • İstanbul Şehirler Arası nakliyat
  • Paketleme ve ambalajlama hizmeti
  • İstanbul Evden eve sigortalı ve güvenilir nakliyat
  • İstanbul Parça eşya taşımacılığı

Görüldüğü üzere tüm nakliyat işlemlerinde usta desteği ile görev yapan firmamızda ayrıca uygun fiyat politikası uygulanmaktadır. Bu sayede evini ya da işyerini taşımada Mert Nakliyat kalitesini seçen müşterilerimiz, sahip oldukları eşyalara ve taşıma işleminin gerektirdiklerine göre kendi bütçelerine en uygun fiyatlarla profesyonel hizmet alma imkanına sahip olmaktadır.

İstanbul Güvenilir ve Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Ev taşımacılığı konusunda bazı kişilerin haklı endişeleri bulunmaktadır. Gözü gibi baktıkları aksesuarlarının, yemek setlerinin, elektronik eşyalarının veya mobilyalarının taşımacılık işlemleri sırasında herhangi bir şekilde kayıp ya da çalıntı gibi durumla karşılaşması konusunda endişeler yaşamaktadır. Bunun yanı sıra taşınma faaliyetleri sırasında çizilme, kırılma gibi fiziksel riskler de her zaman bulunmaktadır. Bu yüzden müşterilerine İstanbul sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketimiz, sektörün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmiştir.