Sigortalı Nakliyat

Taşınma işlemleri sırasında ne yazık ki pek çok vatandaşımızın başına istenmeyen olaylar gelebilmektedir. Özellikle çok değer verdikleri mobilyalarının ve elektronik eşyalarının nakliyat işlemleri sırasında kırılması, çizilmesi ya da darbeden kaynaklı arızalar yaşaması maalesef ki pek çok nakliyat firması tarafından mesuliyet kabul edilmediği için zararlara neden olmaktadır. Bunun dışında taşımacılık faaliyetleri sırasında ihmalsizlik ya da kötü niyetli kişilerin faaliyetleri sebebiyle çalınma ve hırsızlık olayları bile yaşanmaktadır. İşte bu yüzden taşıma sektöründe İstanbul sigortalı nakliyat her geçen gün insanlar için çok daha büyük öneme sahip olan bir hizmet haline gelmektedir.

Kurulduğu günden bu yana sektörün en çok tercih edilen firmalarından biri haline gelen Mert Nakliyat şirketimiz, nakliyat ve taşımacılık sektöründe müşterilerine sigortalı hizmet sunan ender firmalar arasında yer almaktadır. Eşyalarınızın evden kamyona yüklenme aşamasından, profesyonel bir şekilde yeni adresinize yerleştirilene kadar geçen sürede eşyalarınızın başına gelebilecek, kayıp, çalıntı, kırılma, çatlama, çizilme gibi tüm zararlar için sigortalı taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Bu sayede hiçbir endişe duymadan başarılı bir şekilde nakliyat işlemlerinizi sonuçlandırabilir, daha fazla stres yaşamadan yeni evinizde mutlu mesut oturabilirsiniz.

Sigortalı nakliyat konusunda işini en iyi yapan firma olmayı başardık. Sizde bilirsiniz ki nakliyat işi çok emek isteyen zahmetli bir iştir. Bunun neticesinde evden eve taşıma hizmeti daha da zor ve dikkat gerektiren bir taşımacılık şeklidir. Sigortalı nakliyat firması olarak biz kullandığınız tüm eşyaları itina ve özenle taşıyoruz. Taşıma sırasında sizleri bir tek sorunla karşılaştırmadan yeni adresinize kavuşmuş olacağız. Eşyalarınız bizimle birlikte güvenli olacaktır. Müşteriyi de nakliyat sırasında yalnız bırakmayacağız. Hem işimizi hemde sizlerle ilgileneceğiz. Sizlerde hizmet almak istiyorsanız iletişim bilgilerimiz sitemizde mevcuttur. Bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Size uygun programı oluşturarak yeni evinize kısa  bir zamanda kavuşmuş olacaksınız. 

Sizde bilirsiniz ki nakliyat işi çok emek isteyen zahmetli bir iştir. Bunun neticesinde evden eve taşıma hizmeti daha da zor ve dikkat gerektiren bir taşımacılık şeklidir. Günaydın nakliyat olarak biz kullandığınız tüm eşyaları itina ve özenle taşıyoruz.Tecrübeli ve Yardımsever Çalışan Desteği

Faaliyetlerine başladığı günden beri müşteri memnuniyetine verdiği önemle öne çıkan profesyonel firmamız, alanında uzman ve sektörün içinden yetişmiş deneyimli çalışan kadrosuna sahiptir. En çok değer verdiğiniz mobilyalarınızdan beyaz eşyalarınıza, kişisel aksesuarlarınızdan antika değeri olan nadide parçalara kadar tüm eşyalarınızda profesyonel bir şekilde İstanbul eşya ambalajlama ve paketleme hizmeti de sunan deneyimli personelimiz, bunların yanı sıra güler yüzlü hizmet anlayışı ile de müşterilerimizden tam puan almaktadır.

Taşınma işlemleri bizim için sadece ticari kaygıların olduğu bir iş değil, aynı zamanda dayanışma ve yardımlaşma faaliyetleridir. Müşterilerimizin yeni evlerinde oturma heyecanını paylaşan çalışanlarımız, onlar için en iyi çözümleri sunmak adına yardımsever bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Eşyalarınızın evinizde dilediğiniz odalara ve köşelere kadar yerleştirilmesinde hizmet sunan çalışanlarımız bu sayede müşteri memnuniyetine verdikleri önemi bir kez daha gözler önüne sermektedir.